AKTUALNOŚCI

Zapisy 2021/2022

Zapraszamy na  zajęcia stacjonarne i on-line od nowego roku szkolnego.

Pracujemy respektując wszystkie zalecenia i rekomendacje GIS.

 

JĘZYKOWE POGOTOWIE RATUNKOWE ONLINE 

Indywidualne lub w parach skuteczne nadrabianie zaległości, powtórki, testy oraz przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty. piszcie do nas, dzwońcie, pytajcie! .

Dużo radości, cierpliwości i wytrwałości.

—czytaj dalej—

Kilka słów o nas

Szkoła Języków Obcych „PERFEKT” została założona w 1995 roku, jako jedna z pierwszych szkół językowych w Zielonej Górze. Pracują w niej wykładowcy z dużym doświadczeniem praktyki dydaktycznej. W szkole prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania przy zastosowaniu nowoczesnych materiałów dydaktycznych.

Organizujemy również kolonie letnie oraz obozy językowe.

Oferujemy całościowy, wieloletni program nauczania, w którym nauka języka powiązana jest z poznawaniem kultury danego kraju. Naszą dewizą jest dbałość o indywidualne postępy każdego ucznia. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy uczący się języków obcych posiada inne wymagania. W przypadku dzieci i młodzieży rozwijamy zarówno sprawności komunikacyjne, jak i poprawność językową (gramatyka). W przypadku osób dorosłych, szczególny akcent kładziemy na kształcenie umiejętności skutecznej i płynnej komunikacji.

 

29

lat doświadczenia

4280

kursantów

63

godzin w cenie kursu

1995

rok założenia Szkoły

Nasi partnerzy

Opinie naszych klientów

Scroll to Top